Duyurular & Blog

Bayrak Direği Üretimi ve Montajı

İşletme ve özel kurumlarında girişinde yaygın olarak kullanılan bayrak direkleri üretimini yapıyoruz. Üstelik üretimden sonraki aşamada yerinde kazı ve beton çalışmaları ile sonuçlandırıyor kusursuz olarak uyguluyoruz. Bayrak Direği İmalatı ve Montajı  

Genel

Dev Led Ekran Tabela Üretimi ve Testi

Müşterilerimize özel yapmış olduğumu dev led ekran tabela ile ister iç mekan isterseniz dış mekanlarda kullanabileceğiniz ürünleri Ekşinar Reklam olarak üretiyoruz.

Genel

350 m2 Vinil ve Mesh Cephe Giydirme

Kültür Temel Liseleri için yapmış olduğumuz 350 m2 tek parça şeklinde cephe giydirmesi. Sizler içinde istediğiniz boyutlarda reklam giydirmesi yapabiliriz.

Genel

Otopark Aynası

Otopark giriş çıkışlarınızı güvenli hale getirmeniz için yaptığımız otopark aynası montajı ile giriş çıkışlarınız artık daha güvenli. Üstelik bombeli olmasından dolayı rahatlıkla karşıdan gelen aracı görebilirsiniz. Güvenlik aynası olarak bilinen trafik otopark ayna montajını yapmaktayız.

Genel

POLİSİMİZİN YANINDAYIM

Beyoğlu Belediyesi tarafından Beyoğlu Polis Merkezine yapılan, mimarlarımız eşliğinde gerçekleştirdiğimiz. “POLİSİMİZİN YANINDAYIM” Çiçekli Tak ve Uygulaması.

Genel