Dijital Baskı

Ekşinar Reklam, dijital baskı ile yapılan vinil baskı, poster baskı, araç giydirme, duvar cephe giydirme ve diğer bir çok hizmeti kendi bünyesinde yazıcıları ile yapmaktadır. Ürün parkuruna kattığımız güçlü ve kaliteli yazıcılar ile yıllık 35000 m2 üretim kapasitesine sahibiz. Makine parkurumuzda 5m dijital baskı makinesi ve 3,20 dijital baskı makineleri bulunmaktadır.

İç Mekan Dijital Baskı

Güneş görmeyen alanlarda, fotoğraf görüntüsü kalitesinde kusursuz baskılara sahip olabilirsiniz. Üstelik laminasyon işlemine gerek kalmadan canlı renkler elde edebilirsiniz. Mağaza vitrinlerinde, üretim tesislerinizde, mağaza iç dekorasyonlarda, kobilerde, posterlerde, şık tanıtım resimlerini kullanabilirsiniz.

Dış Mekan Dijital Baskı

Dış mekanda baskı tekniği gün ışığı, yağmur, çamur ve rüzgara dayanıklı olması için farklı madde ve boya ile yapılmaktadır. Bu işlemde vinil, bez afiş, mesh, branda gibi malzemeler üzerine baskı yapılmaktadır.

Dijital Baskı Nerelerde Kullanılır ?

Her sektörde tanıtım temel ihtiyaç olduğu için aklınıza gelebilecek her yerde net baskı ile istediğiniz renklerde baskı yapabiliriz.  Dijital baskı açık hava reklamcılığı olarak adlandırılan binalarda, billboardlarda, cephelerde, cam vitrinlerde, raketlerde, elektrik direklerinde ve aklınıza gelebilecek birçok alanda kolayca uygulanarak kullanılmaktadır.

Dijital Baskı bizim işimiz, en kısa sürede en uygun fiyata hizmetimize sahip olabilirsiniz.