Kurumsal

Firmamız Ekşinar Reklam, dijital baskı çözümlerini en kısa zamanında ve istenilen sürede üreterek sizlere hizmet vermektedir. 35000 metrekare üretim kapasitesi olan firmamız geniş makina parkuruna sahiptir. Firmamız kuruluşundan bu yana, profesyonel personeli ile siz müşterilerimize iç mekan ve dış mekan reklamlarınızda kaliteli ve hızlı hizmet vermek amacındadır. Her çeşit dijital solvent baskı ( vinil-mech -folyo-one way vision-bez ),tabela (ışıklı-ışıksız-kabartma alüminyum kutu harf tabela –neon ışılı tabela-led tabela),köpük harf, matbaa ve promosyon ürün alanında hizmet vermektedir.
Ekşinar Reklam olarak biz 20 yılı aşkın tecrübemizle sorunsuz, hızlı ve güvenle çalışmayı en önemli prensibimiz saymışızdır. Ürünlerimizin tamamı kendi imalatımız olup Ekşinar Reklam kalitesiyle firmamızda üretilmektedir.
Son yıllarda baskı sektöründe gelişen hızlı çeşitlilik, hızlı üretim, düşük fiyat anlayışını benimseyen Ekşinar Reklam, tüm işlerinizi en kısa zaman içerisinde tamamlayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur ve tutmaya da devam edecektir. Sizlerle tanışmak ve de çalışmak bizlere mutluluk verecektir.

Hizmetlerimiz

Ekşinar Reklam, özel şirketlerin ve belediyelerin tercih ettiği hızlı, kalıcı ve sorunsuz çözümler üretir.

 1. Dijital Baskı

  Ekşinar Reklam, Dijital Baskı işlemlerinde son teknoloji yazıcılar kullanarak canlı renk kalitesi ve uzun süreli dayanıklı dijital baskı ile kalıcı çözümler üretir.

 2. Araç Giydirme

  Şirketlerin en çok tercih edilen hizmeti araç giydirme de dijital baskı kalitesinde son teknoloji ile solmaya dayanıklı hizmetimiz ile ön plana çıkıyoruz.

 3. Video & Prodüksiyon

  Şirketinizin kurumsal tanıtım ve ürünlerinizin hikayesini oluşturup tüm prodüksiyon sürecini yönetiyoruz.

 4. Tabela

  Kurumsal şirketlerin açık hava reklam ihtiyaçlarında duyduğu tabela, billboar, totem ve daha birçok ürünleri kendi bünyemizde üretiyoruz.

Vizyon & Misyon

Dijital baskıda kaliteli ve yeni nesil çözüm herkesin hakkı. Ekşinar Reklam, olarak tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla Türkiye’de lider ekonomik dijital baskı merkezi olmak.

Ekşinar Reklam

Firmamızın Tarihçesi

Şubat, 1996

Ekşinar Reklam ilk temellerini attı.

Mart, 1998

Ajanstan üretime geçiş yaptık ve ilk dijital baskı makinemizi aldık.

Mart, 1997

1 yıl sonra makina parkurumuzu 2 katına çıkardık.

Mayıs, 2000

Tabela ve Cephe uygulamalarına başladık.

Mart, 2005

1000 m2 kapalı alanda yeni üretim yerimize geçtik.

2700Araç Giydirme
4600Cephe Giydirme
9780Tabela
1750000Folyo Uygulama (m2)